• Tähistame meie
    ühist kirge!

    Oma 100-ndal sünnipäeval saame öelda suur tänu Teile, kes Te inspireerite Kitchenaidi iga päev.

    Jaga oma KitchenAidi hetki #MakingHistory100 #kitchenaidbaltics

Queen of Hearts:
Juubeli kollektsioon

Kitchenaidi juubeliks loodud ainulaadne, limiteeritud tootesari Queen of Hearts on sündinud sajandi jooksul omandatud oskuste ja kogemustega. See moderne, punane kollektsioon sümboliseerib energiat ja kirge, et teostada uusi ideid köögis!

Queen of Hearts sari sisaldab 7-t omavahel ideaalselt kokku sobivat köögiseadet, mille krooniks on ikooniline lauamikser.

Köök on kodu süda

Sünnipäeva hommikusöögid, pärastlõunased vestlused ja öised snäkid….köök on koht, kus see kõik toimub. Lisa uue Queen of Heats kollektsiooniga oma köögile sära!

Jagamine on hoolimine

Koos hulga mälestustega vaatame edasi tulevikku, et veeta veelgi enam kvaliteetset aega oma pere ja lähedastega. KitchenAid on loonud kollektsiooni, mis on valmis uue ajastu tekkeks. Olgu see lastele tervisliku elu õpetamine või uute ideede teostamine.

Mõtle kastist välja

Tahad proovida midagi teistsugust? Aga palun! Alati on ahvatlevaid retsepte, uusi trikke ja kombinatsioone, mida avastada. Ole enesekindel ja lase KitchenAidil süüdata endas kirg ja loovus ning tervita uusi võimalusi oma köögis.

Miks seda armastada...

Lisa oma köögile ikooniline stiil 100. aasta juubeli limiteeritud Queen of Hearts kollektsiooniga.

Pilkupüüdev iluliist

Sadade miniatuursete südametega kaunistatud iluliist, on inspireeritud kirest ja armastusest ning mõjub moodsalt, klassikalisel disainil.

Kirglik punane

Punane on alati olnud KitchenAidi kõige ikoonilisem värv. Selle kollektsiooni jaoks on loodud uus kirglik punane toon, iseloomustamaks energiat ja jagatud kirge loomise vastu köögis.

Kroomitud detailid

Läbi terve kollektsiooni on punase värvi taustal aktsendina erinevad kroomitud detailid. Kroomitud otsaplaat kannab juubelit tähistavaid märke.

Eile,
Täna,
Homme!

Viime teid teekonnale, kus KitchenAid on sajandi jooksul pannud aluse köögirevolutsioonile. Olete meid inspireerinud esimestest päevadest ja Teie kirg luua, innustab KitchenAid-i jätkama teekonda järgmised 100 aastat.

VAATA TAGASI