Te ei saa esitada valitud riigist uut tellimust United States

KitchenAid e-pood, uued tooted: mikserid, blenderid, saumikserid, mahlapressid, taignasegajad, veekeetjad, rösterid, kohvimasinad, köögikombainid.

KitchenAid Прибалтика (Эстония, Латвия, Литва) онлайн магазин, Новые продукты: миксеры, блендеры, миксеры, соковыжималки, чайники, тостеры, кофеварки, миксеры.

KITCHENAID interneta veikals, jaunus produktus: mikseri, blenderi, blenderi, sulu spiedes, tējkannas, tosteri, kafijas kannas, blenderi.

KitchenAid Baltijos valstybės (Estija, Latvija, Lietuva) internetinė parduotuvė, nauji produktai: maišytuvai, Sulčiaspaudės, virduliai, skrudintuvai, kavos virimo aparatai, maišytuvai.

KitchenAid e-pood: saadaval USA kvaliteediga eksklusiivsed mikserid, blenderid, saumikserid, mahlapressid, taignasegajad, veekeetjad, rösterid, kohvimasinad, köögikombainid.

Eripakkumised

KitchenAid aegumatu retrostiiliga USA kvaliteetsed köögiseadmed - mikserid, blenderid, rösterid, köögikombainid, veekeetjad, mahlapressid jne..

KitchenAid (Эстония, Латвия, Литва) вневременной ретро стиль USA/США кухонного оборудования - миксеры, блендеры, тостеры, блендеры, чайники, соковыжималки, кастрюли, сковородки, ножи, измельчители.

KitchenAid (Igaunija, Latvija, Lietuva) mūžīgas retro stila USA virtuves iekārtu - mikseri, blenderi, tosteri, blenderi, tējkannas, sulu spiedes, katli, pannas, naži, smalcinātāji.

KitchenAid (Estija, Latvija, Lietuva) nesenstantis retro stiliaus USA virtuvės įranga - maišytuvai, maišytuvas, skrudintuvai, maišytuvas, virduliai, Sulčiaspaudės, puodai, keptuvės, peiliai, smulkinimo.

Kinkekaart 25 Vaata suuremalt

Kinkekaart 25

KA25

* Kinkekaart kehtib maksevahendina www.kitchen.ee veebipoes.

* Kui kinkekaardi omanik on veebipoes tooted välja valinud ja lisanud need ostukorvi ning soovib alustada toote maksmist, siis tuleb kinkekaardil olev kood sisestada lahtrisse „KUPONG“ ja vajutada „OK“ nuppu. Süsteem võtab automaatselt toote summast kinkekaardi väärtuse maha, mida on näha ka eelvaates.  Kui kinkekaarte on mitu, siis tuleb koodid sisestada järjekorras, kuid peale iga koodi sisestamist tuleb vajutada "OK" nuppu.

* Peale kinkekaardi koodi sisestamist saab ostuprotsessi lõpetada vastavalt viidetele ja juhistele, mida veebikeskond teile näitab. 

* Peale kinkekaardi ostu sooritamist, saadetakse ostjale prinditaval kinkekaardil kood.

* Kinkekaarti saab kasutada ainult veebipoes www.kitchen.ee.

* Kinkekaardi summat ei kanta üle kinkekaardi omaniku kontole ega vahetata sularahaks.

* Kinkekaardil olevat koodi saab kasutada üks kord.

* Kui ost ületab kinkekaardil oleva summa, tuleb kasutajal ületatav summa juurde maksta.

* Kui ostusumma on väiksem, kui kinkekaardil, genereeritakse peale tehingu kinnitamist kasutajale uus kood, mille väärtus on kinkekaardile jäänud summa jääk.

Kinkekaardid on saadaval järgmistes väärtustes: 25eur, 50eur, 75eur, 100eur, 500eur.

* Kinkekaarte on võimalik osta mitu korraga ja erinevate väärtustega, näiteks 50eur + 100eur. Kokku kaks kinkekaarti väärtuses 150eur.

* Kinkekaartidega ostmisel on võimalik kasutada korraga mitut kinkekaardi koodi. Näiteks: kui ostu summa on 150eur, siis on võimalik kasutada korraga kinkekaarte 50eur + 100eur.

* Kinkekaardi väärtused sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.

* Juhul kui esineb tõrkeid tellimuse vormistamisel või juurde maksmisel, siis palun kindlasti ühendust võtta meie klienditoega: e-mail: info@kitchen.ee või tel +372 55509561.

SEO optimeerimine