Te ei saa esitada valitud riigist uut tellimust United States

Mikser Artisan 100 aasta juubeli mudel 4,8L / Misty Blue (udusinine)(limiteeritud väljalase)

5KSM180RCMB

•Suurepärane jõudlus – optimeeritud võimsus täpsete tulemuste saavutamiseks
10 optimeeritud kiirust tagavad õige võimsuse peaaegu iga ülesande jaoks alates märgade ja kuivade koostisosade segamisest ning lõpetades leivataina sõtkumise ja koore vahustamisega. Mootori ja tarvikute/lisaseadmete vahel ei lähe võimsust kaduma


•Originaalne planetaarülekanne
59 kontaktpunkti kausi ümber tagavad, et kõik koostisosad segatakse põhjalikult


• Täielik metallkonstruktsioon – 5-aastane garantii
Tugev, stabiilne ja vastupidav UDUSININE


• Ikooniline, ajatu, elegantne ja sujuv, kumer kallutatava mootoriosaga disain
Kallutatava mootoriosaga disain teeb koostisosade lisamise lihtsaks. Lihtne puhastada ja kasutada

• Ainulaadne pärandist inspireeritud disain
Ainulaadsete omaduste hulka kuuluvad pärandist inspireeritud KitchenAidi logo, krobelise kattega valge keraamiline kauss ja eriline tarvikujaoturi kate, mis tähistavad KitchenAidi 100 aasta täitumist


• Eriline klassikaline värv
Meie piiratud väljalaske Udusinine viimistlus annab lauamikserile klassikalise stiili, mis viib tagasi KitchenAidi lauamikserite esimeste värvideni


• 4,8-liitrine krobelise kattega keraamiline kaussSuudab töödelda kuni 1 kg tavalist jahu ja 12 munavalget (keskmise suurusega)

• Painduva servaga klopitsTõhustab koostisosade lisamist, kaapides segamise ajal kaussi
Tõmbab segu paremini ja välistab vajaduse kausi kaapimise järele


• Üks mitmeotstarbeline tarvikujaotur
Muutke oma lauamikser köögi kulinaariakeskuseks rohkem kui 15 saadaoleva tarvikuga. Valmistage hõlpsalt värsket pastat, burgereid, köögiviljanuudleid, jäätist ja muud. Mitmekülgne ja kergesti kasutatav.

STANDARDSED TARVIKUD
4,8-liitrine krobelise kattega keraamiline kauss. Kauss on valmistatud titaaniga tugevdatud keraamikast, mis takistab kildude, mõrade, pragude ja plekkide teket. Kausi võib panna nii mikrolaineahju, praeahju (kuni 250C) kui ka külmkappi, mis tähendab, et saate sulatada võid, tempereerida šokolaadi või külmutada või jahutada koostisosi ühes ja samas kausis. Kaussi võib pesta nõudepesumasinas.

6 traadiga vispel K45WW. Kasutatakse õhu lisamiseks munadesse, munavalgetesse, vahukoorde ja dippidesse (nagu majonees). Traadid on valmistatud roostevabast terasest ja käepide alumiiniumist. Ei tohi pesta nõudepesumasinas.

Lame klopits K5THCB. Kasutatakse paksude segude korral, nt kookide, glasuuride, küpsiste ja kartulipudru valmistamisel. Valmistatud alumiiniumist, kaetud kleepumisvastase nailoniga. Võib pesta nõudepesumasinas.

Painduva servaga klopits 5KFE5T. Kasutatakse normaalsete segude korral, nt kookide, glasuuride, küpsiste ja kartulipudru valmistamisel. Painduv serv tagab kiire segamise, ilma et peaks seiskama mootori ja kasutama pannilabidat. Kaetud metall silikoonist küljega. Võib pesta nõudepesumasinas.

Tainakonks K45DH. Kasutatakse pärmitaina segamiseks ja sõtkumiseks, nt leiva, pitsataina ja pastataina valmistamisel. Valmistatud alumiiniumist, kaetud kleepumisvastase nailoniga. Võib pesta nõudepesumasinas.


Kõrgus 36 cm
Laius 24 cm
Sügavus 37 cm
Kaal 12,14 kg
Võimsus 300W
Pinge 220-240V
Anuma maht 4,8 L
Materjal Valutsink
SEO optimeerimine